Usługi

truck
Firma INGLOBI świadczy usługi transportowe i spedycyjne. W naszej ofercie znajduje się spedycja i transport krajowy jak i międzynarodowy. Świadczymy usługi na terenie wszystkich krajów europejskich.
 
Oferujemy usługi transportowe w oparciu o nowoczesny tabor samochodowy. Dysponujemy własnymi pojazdami ciężarowymi, oraz środkami transportu współpracujących z nami przewoźników. Staramy się dopasować indywidualne potrzeby Klienta z naszymi, szerokimi możliwościami.
 
W trosce o to by świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, od 2012 roku możemy zaproponować Państwu również przewóz materiałów niebezpiecznych. Nasi kierowcy przeszli specjalne szkolenie ADR, zdobyte uprawnienia pozwalają na międzynarodowe przewozy tych materiałów.
 
Cały czas staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, to skłonilo nas do rozszerzenia działalności o nowy obszar jakim jest przewóz odpadów. Od maja 2013 posiadamy zezwolenie na transport odpadów na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

aktualności

22.03.2021

Firma Inglobi dba o wszystkich swoich klientów, w każdym możliwym aspekcie. Zdajemy sobie sprawę jak w obecnych czasach ważne jest dbanie o nasze środowisko. Dlatego jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw transportowo-spedycyjnych w Polsce, stosujemy ekologiczny gaz CNG.

 

01.01.2021

Szanowni Państwo,

W 2021 roku z dumą świętujemy jubileusz 10-lecia działalności firmy Inglobi

01.01.2020

 

Strona 1 z 5     ››